Foto 03 KNM zm Od 8 marca zapraszamy na wystawę prac plastycznych i literackich, znajdującą się na tablicy ekspozycyjnej na drugim piętrze naszej Szkoły. Prace tam zamieszczone powstawały w miesiącu styczniu i lutym 2016 r. pod kierunkiem p. Elżbiety Wojciechowskiej, w ramach prowadzonej innowacji pt. „Świat widziany oczami młodych artystów”. W ten sposób p. E. Wojciechowska włączyła się do Rządowego Programu KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ. W tym celu zaangażowała dzieci ze świetlicy oraz koła plastycznego do zajęć artystycznych, podczas których wykorzystała książki zakupione do biblioteki szkolnej. Zapoznała uczniów z książką Marcina Przewoźniaka pt. „Zgaduj – zgadula” i na jej podstawie uczniowie wykonali wspaniałe prace plastyczne i literackie, które zaprezentowano na holu drugiego piętra. Gratulujemy opiekunce koła i uczniom.

Grażyna Meger