Czytelnictwo I semestr 1 1Biblioteka szkolna informuje, że w I semestrze roku szkolnego 2015/16 najlepiej: w kategorii klas 1–3 czytały klasy: 1. miejsce – 2b, 2. miejsce – 3b, 3. miejsce – 2a, w kategorii klas 4 – 6: 1. miejsce – 5a, 2. miejsce – 4b, 3. miejsce – 4a. Natomiast wzorowymi czytelnikami w tym półroczu w kategorii klas 1 – 3 okazali się: Lena Długołęcka – 2b, Aneta Krupińska – 2a, Anna Kłączyńska – 2b, Wiktoria Pietrowska – 3b, Karolina Słowik – 2b. Natomiast w kategorii klas 4 – 6 są: Małgorzata Marach – 5a, Sara Kasina – 4b, Wiktoria Wojdasiewicz – 6a, Wiktoria Boratyńska – 5a, Julia Piotrowska – 5a. Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wielu niezmiernie pasjonujących chwil podczas obcowania z książką.

Grażyna Meger