Foto 1 super piotrus pan 121 stycznia 2016 r. po raz kolejny w naszej Szkole zagościł Internetowy Teatr Telewizji Polskiej dla szkół. Tym razem uczniowie z klas: 5a, 5b pod opieką nauczycieli: p. Danuty Nowakowskiej, p. Moniki Sucharskiej i p. Artura Bojkowskiego oglądali na dużym ekranie „na żywo” przedstawienie pt. „Super Piotruś Pan” z Teatru Lalki i Aktora MASKA w Kielcach. To opowieść o prawdziwej miłości i przyjaźni, której głównym bohaterem jest tytułowy Super Piotruś Pan - chłopiec, który nie chce dorosnąć. Pewnego razu w jego beztroskie, pełne przygód życie na wyspie Nibylandii wkracza Wendy - dziewczyna. Jej przybycie owocuje w zdarzenia, po których nic już nie będzie takie, jak dotychczas. Przyjaźń, lojalność poddane zostaną najcięższej próbie. Obudzi się tęsknota i pojawią nowe, nieznane dotąd uczucia. Piotruś - chłopiec, który myśli tylko o sobie, nie wie, czym są uczucia i lata za sprawą szczęśliwych myśli, które unoszą go w górę - pozna prawdziwą siłę Miłości.

Grażyna Meger