DSCF17627 stycznia zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy w ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sumie zebraliśmy 225 zł 23 gr. Zarząd Fundacji WOŚP po konsultacjach ze środowiskami medycznymi postanowił zbierać środki finansowe dla pediatrii, wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. Orkiestra zagra nie tylko dla najmłodszych, lecz także dla najstarszych, zwracając uwagę na to, jak wielkiej pomocy potrzebują seniorzy. Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając 650 mln zł zebranych w corocznych Finałach. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego składają serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom i nauczycielom za hojność i dobre serce.

Siema!

Dorota Pietrzak