DSCF162626 listopada w naszej Szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski klas 4-6. Ulubiona muzyka i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili. Uczniowie brali udział w licznych konkursach. Dzieciom najbardziej podobało się gryzienie pączków, żonglowanie piłką, przeskakiwanie przez skakankę. Dużym powodzeniem cieszył się konkurs na najlepszą parę taneczną. Zabawę należy uznać za udaną. Długo będziemy ją pamiętać.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego składają serdeczne podziękowania panu Jackowi Bochenkowi za doskonałą oprawę muzyczną oraz wszystkim dyżurującym nauczycielom, którzy rzetelnie dbali o bezpieczeństwo uczestników imprezy.

Dorota Pietrzak