20180322 121427Program Edukacji Nowej Generacji wykorzystuje nie tylko wyniki najnowszych badań w zakresie metod uczenia się, ale przede wszystkim potencjał każdego ucznia w połączeniu z siłą nowoczesnych technologii i systemowym dostępem do cyfrowych pomocy. 22 marca (czwartek) w Słupskim Inkubatorze Technologicznym w godzinach 10:00 - 14:00 odbyła się Konferencja Edukacji Nowej Generacji. Szkołę Podstawową nr 9 w Słupsku reprezentowali:  dyrektor Paweł Dajer, nauczyciele; Ewa Tyborczyk i Zbigniew Stec.

W Sesji pierwszej odbyły się prezentacje:

- Prezentacja koncepcji organizacji oświaty w Gminie Lesznowola przedstawił Jacek Bulak dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Gminie Lesznowola.

- Wdrożenie Programu edukacja nowej generacji  w Zespole Szkół w Mysiadle - Monika Rutkowska dyrektor Zespołu Szkół w Mysiadle.

- Rozwój kadry pedagogicznej dla edukacji nowej generalizacji  w Zespole Szkół w Mysiadle – Michał Doliński koordynator projektu.

W Sesji drugiej – odbyły się warsztaty Scenariusze zajęć w innowacyjnych modelach edukacji przedmiotowej poprowadzili nauczyciele Zespołu Szkól w Mysiadle. Warsztaty odbywały się w trzech grupach: kadra zarządzająca – innowacyjne modele dydaktyczne, przedmioty humanistyczne i przedmioty matematyczne.

Ewa Tyborczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Polub nas!

facebook

Zaloguj

SKO

IMG 2266