20180124 162447Uczniowie klasy VIb z wychowawcą p. Igorem Sysojew-Osinskim w dniu 24 stycznia br.  na spotkaniu z Rodzicami  podsumowującym pierwszy semestr roku szkolnego 2017/2018 zaprezentowali samodzielnie przygotowane prezentacje multimedialne o swoich pasjach i zainteresowaniach.

Na początku spotkania wychowawca przywitał przybyłych uczestników zebrania przedstawił rodzicom i uczniom instruktorkę ZHP pwd Beatę Ryjewską. Przedstawiła ona zebranym ofertę utworzenia w naszej szkole drużyny „wodniaków”. Drużyna harcerska będzie  realizowała oczywiście specjalność wodną.

Następnie wybrani uczniowie zaprezentowali swoje prezentacje. Pasje i zainteresowania przedstawione w prezentacjach szóstoklasistów są różnorodne.  Jedni interesują się sportem: siatkówką, pływaniem, piłką nożną. Inni preferują kontakt z końmi

i innymi zwierzętami. Dziewczyny interesują się w świnkami morskimi i psami oraz muzyką, tańcem czy sztuką - w tym twórczością plastyczną. Uczniowie  interesują się też fotografią, filmem i grami komputerowymi. Przedstawione prezentacje nagradzane były gromkimi brawami. Były przygotowane na bardzo wysokim poziomie i miały bogatą szatę graficzną. Zaprezentowali je: Wiktoria Gołębiowska, Oliwia Strzelecka, Roksana Banaszek, Martyna Pelc, Ewelina Piotrowska, Ksawery Pelc i Jan Karimow.

Na koniec wychowawca przedstawił rodzicom i uczniom sukcesy klasy, omówił zachowanie uczniów i życząc wszystkim udanego wypoczynku przypomniał najważniejsze zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego zimą. Obserwatorem spotkania była Ewa Tyborczyk.

Ewa Tyborczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266