4a25 stycznia br. uczniowie kl. 4a pięknie zaprezentowali swoim rodzicom umiejętność posługiwania się językiem niemieckim pod czujnym okiem Pani Doroty Pietrzak. Zaśpiewali wesołe piosenki o tym, że fajnie jest być czwartoklasistą oraz o świętach i o św. Mikołaju. W recytowanych wierszach była mowa o marzeniach oraz o latarni. Następnie rodzice mieli bojowe zadanie. Odgadywali przygotowane przez swoje pociechy zagadki o tematyce morskiej.

Nie wszystkie łamigłówki były łatwe do odgadnięcia. Na własnoręcznie wykonanych rysunkach i w formie opisowej chłopcy przedstawili bardzo ważny temat zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych na śniegu i lodzie. Odświętne stroje i plakaty o rodzinie nadawały podniosły charakter spotkania. Piękny to czas integracji rodziców między sobą, jak i radość dzieci z przebywania wspólnego z rodzicami na terenie szkoły. Całość poprowadziła wychowawczyni, Pani Andżelika Kujawska-Kożuchowska.

Małgorzata Somionka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266