20180124 16013424 stycznia 2018 o godz. 16 odbyło się zebranie rodziców połączone z prezentacją uczniów.  Ten rodzaj spotkania z rodzicami i uczniami praktykujemy w naszej Szkole już od wielu lat. Wychowawczynią klasy  jest p. Monika  Sucharska. Obecni na zebraniu uczniowie zaprezentowali swoje liczne talenty. Mogliśmy posłuchać  gry na flecie i trąbce, dwie dziewczynki zaprezentowały ciekawy  autorski wierszyk o swojej klasie. Były też pokazy multimedialne o Niemczech, bezpiecznych feriach i swoich zainteresowaniach. Do jednego z zadań zaangażowano również rodziców.

Dwie mamy musiały z zamkniętymi oczami narysować  łódkę (poradziły sobie z zadaniem bardzo dobrze). Na spotkaniu pojawiła się też pani z propozycją zorganizowania w SP9 wodniackiej drużyny harcerskiej.  Jak sama powiedziała jest naszą absolwentką i  zagorzałą miłośniczką wszystkiego, co z wodą związane. Rodzicom i wychowawcy pokazy bardzo się podobały. Gratulujemy naszym uczniom licznych talentów.

Artur Bojkowski

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266