Erasmus Day zdjęcieW ramach Eramusa+ Day oprócz zajęć o wielokulturowości został przeprowadzony w klasach czwartych konkurs plastyczny na wykonanie flagi wybranego państwa techniką orgiami z kółek. Komisja konkursowa w składzie: p. A. Kujawska-Kożuchowska i p. E. Wojciechowska ogłasza wyniki: 1. miejsce zdobyli uczniowie klasy 4b:Maja Paszke, Natalia Łukaszewicz, Anna Kłączyńska, Adam Jarowski; 2. miejsce 4b: Martyna Gołojuch, Zuzanna Bober, 3. miejsce 4a:Martyna Wauter, Maja Krzyżanek. Jury przyznało także wyróżnienia dla Marcela Lewandowskiego i Kacpra Taczały z klasy 4a oraz dla Nataszy Grudniewskiej i Kseni Temborowicz z klasy 4b. Wymienieni uczniowie 5 czerwca 2018 r. zostali nagrodzeni dyplomami, zakładkami i książkami, które uroczyście im wręczyła i pogratulowała Pani Wicedyrektor Jolanta Porada. Zajęcia przygotowały pp. Brygida Skolarus i Grażyna Meger.

Brygida Skolarus i Grażyna Meger