13235169 900205573442990 7925221404281121646 oZ radością pragniemy poinformować, że listopadowa próba pobicia Rekordu Guinnessa  w największej lekcji przygotowania zdrowego śniadania, w której udział brali uczniowie naszej Szkoły, zakończyła się sukcesem! Komisja Guinnessa uznała udział 6778 uczestników i tym samym polska lekcja przygotowania zdrowego śniadania okazała się najlepsza na świecie! Komisja Rekordów Guinnessa w Wielkiej Brytanii oficjalnie potwierdziła ustanowienie nowego światowego rekordu, a polski wynik jest lepszy od poprzedniego o 444 uczestników! Ostatni rekord w tej kategorii należał do Chińczyków lepiących tradycyjne pierożki, a wcześniej do samego Jamie’go Oliviera.

Gratulujemy serdecznie dzieciom, które całemu światu pokazały swój ogromny entuzjazm dla zdrowego odżywiania i udowodniły, że Śniadanie Daje Moc!

Przypomnijmy, że w biciu Rekordu brały udział dzieci wraz z wychowawcami z klas: 2a – p. Dorota Pawelczyk, 3a – p. Iwona Maciaszek, 3b – p. Katarzyna Kiersnowska. Akcja ta doskonale wpisała się w ideę Projektu Programu Erasmus+ "W zdrowym ciele, zdrowy duch", który realizowany jest w naszej Szkole. Radość i duma małych rekordzistów - na zdjęciach! Całość działań związanych z tym przedsięwzięciem koordynowała p. Małgorzata Somionka.