logo

Szansa na sukces-podniesienie jakości edukacji ogólnej

w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020


 

Plan zajęć

 

Nazwa zajęć Dzień Godzina Sala Prowadzący
Interaktywne warsztaty matematyczne I-III Środa 8:00 – 8:45 103 Maria Jolanta Suszczewicz
Interaktywne warsztaty matematyczne IV-VI Wtorek 15:30 – 16:15 210 Małgorzata Somionka
Matematyka w praktyce-gry i zabawy logiczne IV-VI

Wtorek

Środa

14:35 –15:20

14:35 –15:20

210 Małgorzata Somionka
Matematyka w praktyce-gry i zabawy logiczne I-III

Poniedziałek

Środa

12:45 – 13:30

8:00 – 8:45

112 Dorota Pawelczyk
Logopedia grupa 1 Wtorek 13.30-14.15 102 Jolanta Porada
Logopedia grupa 2 Środa 12.45-13.30 102 Jolanta Porada
Logopedia grupa 3 Czwartek 8:20 – 9:05 102 Jolanta Porada
Terapia pedagogiczna I-III grupa 1 Środa 8:00 – 8:45 115 Iwona Maciaszek
Terapia pedagogiczna I-III grupa 2 Środa 13:30 – 14:15 115 Iwona Maciaszek
Terapia pedagogiczna IV-VI grupa 1 Czwartek 13:30 – 14:15 115 Iwona Maciaszek
Terapia pedagogiczna IV-VI grupa 2 Wtorek 14:35 – 15:20 115 Iwona Maciaszek
Warsztaty teatralne z zastosowaniem ICT I-III Środa 14:35 – 15:20 202 Dagmara Grajczak
Kodowanie I-III Środa 13:40 – 14:25 104 Beata Grądzka
Kodowanie IV-VI Wtorek 14:35 – 15:20 104 Beata Grądzka
Warsztaty teatralne z zastosowaniem ICT IV-VI Piątek 8:00 – 8:45 214 Beata Grądzka
Warsztaty matematyczno-przyrodnicze z elementami fotografii zastosowaniem TIK Poniedziałek 15:30 – 17:00 201 Anna Butryn
Mały olimpijczyk Czwartek 8:00 – 8:45 201 Anna Butryn
Gimnastyka korekcyjna Wtorek 14.45-15.30 109 Marzena Angelika Kujawska-Kożuchowska
Szachy I-III Czwartek 12:45 – 13:30 202 Zbigniew Stec
Szachy IV-VI Środa 15:20 – 16:05 211 Igor Sysojew-Osiński
Warsztaty matematyczno-przyrodnicze z elementami fotografii zastosowaniem TIK Poniedziałek 15:30 – 17:00 215 Sylwia Siedlar
Mały olimpijczyk Środa 15:30 – 16:15 215 Sylwia Siedlar
Robotyka I-III Piątek 13:40 – 15:10 101 Maciej Kondziela
Robotyka IV-VI Piątek 15:30 – 17:00 101 Maciej Kondziela

Dziennik elektroniczny

librus logo

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Polub nas!

facebook

Zaloguj

SKO

IMG 2266