Opiekun Konkurs/Akcja Organizator Termin Sukces

Wojciechowska Elżbieta

Pomorski Konkurs Plastyczny "Wielkie znaczenie małej pszczoły"

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Słupsku 

wrzesień 2016r. 

 II miejsce: Patrycja Małyska 4a

Wojciechowska Elżbieta

Konkurs plastyczny "Jak smakuje Rosja?"

Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego

październik 2016r.

II miejsce:

Anna Kłączyńska 3b, Dagmara Uznańska 2a

Wojciechowska Elżbieta

Pomorski Konkurs Plastyczny "Spacerujące koty"

MDK Gdynia

listopad 2016r.

wyróżnienie:

Dagmara Uznańska 2a, Anna Kłączyńska 3b

Grajczak Dagmara

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku

listopad 2016r.

wyróżnienie:

Magdalena Pruss 4a

Poźniak Iwona

X Wojewódzki Konkurs Sienkiewiczowski

Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku listopad 2016r.

III miejsce:

Julia Piotrowska 6a

Wojciechowska Elżbieta

II Pomorski Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Portret Niezwykłego św. Mikołaja

Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk Osowa

grudzień 2016r.

III miejsce: Dagmara Uznańska 2a

Wojciechowska Elżbieta

Pawelczyk Dorota

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Żyjmy zdrowo na sportowo"

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Rozwojowych "PORTA" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku

grudzień 2016r.

I miejsce: Dagmara Uznańska 2a,

wyróżnienie:

Sara Soboczyńska 3b

Pawelczyk Dorota

Konkurs plastyczny "Bądź ich stróżem, a nie katem-zostań dzikich zwierząt bratem"

Fundacja Dziki Azyl-Centrum Pomocy dla Jeży i Dzikich Zwierząt w Słupsku

grudzień 2016r.

wyróżnienie:

Kamil Jarząb 3b, Emil Leśkiewicz 3b

Tyborczyk Ewa

Bojkowski Artur

Konkurs plastyczny "Portret Niezwykłego Świętego Mikołaja"

Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku Osowej

grudzień 2016r.

wyróżnienie:

Ariana Raczyńka 3a, Franciszek Strączewski 2

Butryn Anna

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Uczniów Szkół Przyszpitalnych "Pocztówka z mojej małej ojczyzny"

Przyszpitalny Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie

grudzień 2016r.

wyróżnienie: Aleksandra Mucha 3

Pietrzak Dorota

Wojewódzko Konkurs Jezykowo-Plastyczny

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 1 w Miastku

grudzień 2016r.

II miejsce w kategorii klas pierwszych: Wiktoria Furtak 1a

wyróżnienie w kategorii klas drugich:

Wiktoria Wichlińska 2a

Butryn Anna

Konkurs plastyczny "Świat Aniołów"

Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Łodzi

styczeń 2017r.

wyróżnienie:

Wiktoria Pawlicka 4

Pietrzak Dorota

Międzyszkolny Konkurs Kolęd

Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku

styczeń 2017r.

I miejsce w kategorii zespół:

Zuzanna Gosik 4a, Magdalena Pruss 4a, Filip Rajter 4a

wyróżnienie w kategorii zespół:

Martyna Wauter 3a, Amelia Kuka-Rynkiewicz 3a, Ariana Raczyńska 3a, Natalia Kobylińska 3a, Maja Krzyżanek 3a

Helinska Bożena

Somionka Małgorzata

Pawelczyk Dorota

Poźniak Iwona

Wojewódzki Konkurs "Czytamy z Mikołajem"

ODN Słupsk

styczeń 2017r.

wyróżnienie:

klasa 2b, 3a, 3b, 5a, 6a

Kujawska-Kożuchowska Marzena Angelika

Międzyszkolne Zawody Lekkoatletyczne

Akademia Młodego Lekkoatlety

luty 2017r.

I miejsce i złoty medal: Magdalena Pruss 4a,

IV miejsce: Nikola Pawlaczyk 4a

Porada Jolanta

IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

 "W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie"

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku

luty 2017r.

wyróżnienie:

Sara Soboczyńska 3b,

Natalia Błaszkiewicz 3b

Stec Zbigniew

Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Poczet królów i książąt polskich"

Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku

luty 2017r.

III miejsce zespołowo:

Iza Zielińska 6a, Maja Jabczyńska 6b, Klaudia Kozłowska 6b

Sysojew-Osiński Igor

Turniej Szachowy

Szkoła Podstawowa Włynkówko

luty 2017r.

IV miejsce:

Konrad Kępa 5b

IV miejsce drużynowo:

Adam Burak 2b, Konrad Kępa 5b, Maciej Michalkiewicz 5a

Froehlich Wojciech

Ogólnopolski Konkurs Sola Scriptura 2016/2017 Wydawnictwo Augustana Bielsko-Biała

marzec 2017r.

laureat:

Adam Parol

Butryn Anna

Bojkowski Artur

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

Zespół Szkół Specjalnych w MCN w Zagrzu

kwiecień 2017r.

II miejsce: Alicja Owczarek 2,

wyróżnienie:

Maja Słowińska przedszkole

Wojciechowska Elżbieta

I Powiatowy Konkurs Plastyczny "Malowane wierszem"

Szkoła Podstawowa w Zaleskich

kwiecień 2017r.

wyróżnienie w kategorii klas I

Klaudia Mętel 1a,

I miejsce w kategorii klas II

Anastazja Sucharska 2a,

I miejsce w kategorii klas III

Sara Soboczyńska 3b

Milczarek Danuta

Poźniak Iwona

XVII Wiosenne Spotkania z Panią Ortografią

Szkoła Podstawowa nr 6 w Słupsku

kwiecień 2017r.

I miejsce:

Maja Jabczyńska 6b

III miejsce:

Radosław Sotel 5a

Stec Zbigniew

Międzyszkolny Konkurs Historyczny o Słupsku i Regionie

Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku

kwiecień 2017r.

IV miejsce drużynowo:

Iza Zielińska 6a, Filip Rajter 6a, Maja Jabczyńska 6b

Grajczak Dagmara

Nowakowska Danuta

Międzyszkolny Konkurs "Matematyka w Języku Angielskim"

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku

kwiecien 2017r.

II miejsce:

Jan Karimow 5b

Nowakowska Danuta

Helinska Bożena

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

kwiecień 2017r.

wyróżnienie:

Ilona Wasielewska 5b

Adam Burak 2b

Wojciechowska Elżbieta

XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Morze, nasze morze"

Szkoła Podstawowa w Wicku

maj 2017r.

Laureaci:

Weronika Wietrzykowska-Wikarska 1a, Anastazja Sucharska 2a, Dagmara Uznańska 2a

Wojciechowska Elżbieta

XXXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Świat dziecka"

Galeria Sztuki im. J.Tarasina w Kaliszu

maj 2017r

.

wyróżnienie:

Magdalena Pinkert 1a

Sysojew-Osiński Igor

XL Ogólnopolski Turniej Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

WORD

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10

maj 2017r.

VIII miejsce drużynowo: Wiktoria Pierzchało 6b, Krystian Gołojuch 6b, Weronika Maciaszczyk 5a

Wojciechowska Elżbieta

XIII Rejonowy Konkurs Plastyczny Świetlic Szkolnych "Kolory lata"

Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku

czerwiec 2017r.

wyróżnienie:

Wiktoria Słowik 1a

Grajczak Dagmara

Zielony Konkurs Języka Angielskiego

Studenckie Koło Naukowe Pomeranian Linguists

czerwiec 2017r.

I miejsce:

Sebastian Rychliński 3b

III miejsce:

Sebastian Mąsior 5a

Pawelczyk Dorota

 IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla klas III "Woda źródłem życia"

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku

 czerwiec 2017r.

 wyróżnienie:

Natalia Błaszkiewicz 3b

Anna Kłączyńska 3b

Sysojew-Osiński Igor

Słupska Olimpiada Młodzieży w Wędkarstwie

PZW Słupsk

czerwiec 2017r.

IV miejsce drużynowo:

Wiktoria Boratyńska 6a, Michał Sikorski 6a, Kacper Kalita 6b

VI miejsce indywidualnie:

Wiktoria Boratyńska 6a

Maciaszek Iwona

VII Międzyszkolny Konkurs dla klas pierwszych "OMNIBUS-WIEM WSZYSTKO"

Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku

czerwiec 2017r.

wyróżnienie:

Weronika Wietrzykowska-Wikarska 1a

Dziennik elektroniczny

librus logo

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266