Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2015/2016

 

Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2017/2018

 

Opiekun Konkurs/Akcja Organizator Termin Sukces

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny "Życie w pszczelim ulu"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rejonowe Koło Pszczelarzy W Słupsku

 

 

 

 

 

 

 

 

wrzesień 2017r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce:

Weronika Wietrzykowska-Wikarska 2a,

I miejsce:

Anna Kłączyńska 4b,

III miejsce:

Sara Soboczyńska 4b

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny NAŚLADOWANIE

 

 

 

 

 

 

ZSS w Kobylnicy, Parafia Ewangelicko-Augsburska w Słupsku

 

 

 

 

wrzesień 2017r.

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce: Dagmara Uznańska 3a, wyróżnienie:

Martyna Małyska 3a, Eliza Bąkowska 3a, Wiktoria Słowik 2a,

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomorski Konkurs Plastyczny "Grzyby naszych lasów"

 

 

 

 

 

 

 

Nadleśnictwo Warcino, Ośrodek Edukacji Leśnej Niezapominajka w Warcinie

 

 

 

 

 

wrzesień 2017r.

 

 

 

 

 

 

 

III miejce w kategorii klas I-III: Aleksandra Burak 1a,

III miejsce w kategorii klas IV-V: Wiktoria Pietrowska 5a

 

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

II Miejski Świetlicowy Konkurs Plastyczny

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku

 

 

 

 

listopad 2017r.

 

 

 

 

nagroda:

Dagmara Uznańska 3a,

wyróżnienie: Antonina Rataj 1a

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

XIII Ogólnopolski, Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Jesień pyta co lato zrobiło?"

 

Katolicka Szkoła Podstawowa w Gdyni

 

 

 

listopad 2017r.

 

 

 

wyróżnienie: Dagmara Uznańska 3a

 

 

 

Kujawska-Kożuchowska Marzena Angelika

Zawody lekkoatletyczne; rzut piłką lekarską w przód

 

Szkolny Związek Sportowy

 

listopad 2017r. II miejsce i srebrny medal: Ariana Raczyńska 4a

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Zaprzyjaźnij się z esperanto

 

 

 

 

 

MDK w Słupsku

 

 

 

 

 

 

 

listopad 2017r.

 

 

 

 

 

nagroda:

Dagmara Uznańska 3a, Wiktoria Pietrowska 5a, Oliwia Strzelecka 6b

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moje Miasto-czyste powietrze i otoczenie"

 

 

PGM Słupsk

 

 

 

 

 

listopad 2017r.

 

 

wyróżnienie:

Wiktoria Pietrowska 5a, Laura Rolniczak 5a, Oliwia Strzelecka 6b

Pietrzak Dorota

 

 

 

Konkurs recytatorski poezji niemieckiej

 

 

 

Słupski Związek Ludności Pochodzenia Niemieckiego

 

grudzień 2017r.

 

 

III miejsce: Anastazja Sucharska 3a, Martyna Sipta 3b

Stec Zbigniew

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny Traktaty rzymskie-60 lat historii Unii Europejskiej

 

 

Urząd Miejski-Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Słupsk

 

grudzień 2017r.

 

 

 

II miejsce: Weronika Szewel 7b

 

 

 

Pawelczyk Dorota

 

Międzyszkolny konkurs Moja wymarzona ozdoba choinkowa

Szkoła Podstawowa w Kobylnicy

 

styczeń 2018r.

 

I miejsce:

Vadim Okołotowicz 1a

Porada Jolanta

 

Wojciechowska Elżbieta

Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny Jedno słowo-wiele znaczeń

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku

 

styczeń 2018r.

 

I miejsce:         Klaudia Mętel 2a

 

Maciaszek Iwona

 

 

 

Konkurs plastyczny Bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku

 

marzec 2018r.

 

I miejsce: Weronika Wietrzykowska-Wikarska 2a

 

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

 

I Wojewódzki Konkurs Recytatorsko-Plastyczny Poezji W.Broniewskiego, K.I.Gałczyńskiego, D.Wawiłow

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku

 

 

 

 

marzec 2018r.

 

 

 

 

I miejsce: Wiktoria Pietrowska 5a

 

 

 

 

Pawelczyk Dorota

 

Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Matematyczny"

 

Delta

 

kwiecień 2018r.

wyróżnienie:

Tomasz Puchalski 1a

Kujawska-Kożuchowska Marzena Angelika

 

Zawody lekkoatletyczne "Szukaj wiosny";rzut piłką lekarską w przód

 

 

Akademia Młodego Atlety

 

 

 

kwiecień 2018r.

 

 

I miejsce i złoty medal:

Magdalena Pruss 5a

 

 

 

Dziennik elektroniczny

librus logo

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Polub nas!

facebook

Zaloguj

SKO

IMG 2266