Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2015/2016

 

Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2016/2017

Opiekun Konkurs/Akcja Organizator Termin Sukces

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

Pomorski Konkurs Plastyczny "Wielkie znaczenie małej pszczoły"

 

 

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Słupsku

 

 

 

wrzesień 2016r.

 

 

 

 II miejsce: Patrycja Małyska 4a

 

 

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

Konkurs plastyczny "Jak smakuje Rosja?"

 

 

 

 

Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego

 

 

październik 2016r.

 

 

 

II miejsce:

Anna Kłączyńska 3b, Dagmara Uznańska 2a

 

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

Pomorski Konkurs Plastyczny "Spacerujące koty"

 

 

 

MDK Gdynia

 

 

 

 

 

listopad 2016r.

 

 

 

wyróżnienie:

Dagmara Uznańska 2a, Anna Kłączyńska 3b

 

Grajczak Dagmara

 

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku

 

 

 

listopad 2016r.

 

 

wyróżnienie:

Magdalena Pruss 4a

 

 

 

Poźniak Iwona

 

 

X Wojewódzki Konkurs Sienkiewiczowski

 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku listopad 2016r.

III miejsce:

Julia Piotrowska 6a

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

II Pomorski Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Portret Niezwykłego św. Mikołaja

 

Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk Osowa

 

 

 

grudzień 2016r.

 

 

 

 

III miejsce: Dagmara Uznańska 2a

 

 

 

Wojciechowska Elżbieta

 

Pawelczyk Dorota

 

 

 

 

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Żyjmy zdrowo na sportowo"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Rozwojowych "PORTA" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku

 

 

 

 

grudzień 2016r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce: Dagmara Uznańska 2a,

wyróżnienie:

Sara Soboczyńska 3b

 

 

 

 

 

 

Pawelczyk Dorota

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny "Bądź ich stróżem, a nie katem-zostań dzikich zwierząt bratem"

 

 

Fundacja Dziki Azyl-Centrum Pomocy dla Jeży i Dzikich Zwierząt w Słupsku

 

 

grudzień 2016r.

 

 

 

 

wyróżnienie:

Kamil Jarząb 3b, Emil Leśkiewicz 3b

 

 

 

Tyborczyk Ewa

 

Bojkowski Artur

 

 

 

Konkurs plastyczny "Portret Niezwykłego Świętego Mikołaja"

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku Osowej

 

 

 

 

grudzień 2016r.

 

 

 

 

wyróżnienie:

Ariana Raczyńka 3a, Franciszek Strączewski 2

 

 

 

Butryn Anna

 

 

 

 

 

 

 

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Uczniów Szkół Przyszpitalnych "Pocztówka z mojej małej ojczyzny"

 

 

Przyszpitalny Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie

 

 

 

 

grudzień 2016r.

 

 

 

 

 

wyróżnienie: Aleksandra Mucha 3

 

 

 

 

 

Pietrzak Dorota

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wojewódzko Konkurs Jezykowo-Plastyczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 1 w Miastku

 

 

 

 

 

 

grudzień 2016r.

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce w kategorii klas pierwszych: Wiktoria Furtak 1a

 

wyróżnienie w kategorii klas drugich:

Wiktoria Wichlińska 2a

Butryn Anna

 

 

 

Konkurs plastyczny "Świat Aniołów"

 

 

Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Łodzi

 

styczeń 2017r.

 

wyróżnienie:

Wiktoria Pawlicka 4

 

Pietrzak Dorota

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Kolęd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

styczeń 2017r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce w kategorii zespół:

Zuzanna Gosik 4a, Magdalena Pruss 4a, Filip Rajter 4a

 

wyróżnienie w kategorii zespół:

Martyna Wauter 3a, Amelia Kuka-Rynkiewicz 3a, Ariana Raczyńska 3a, Natalia Kobylińska 3a, Maja Krzyżanek 3a

Helinska Bożena

 

Somionka Małgorzata

 

Pawelczyk Dorota

 

Poźniak Iwona

Wojewódzki Konkurs "Czytamy z Mikołajem"

 

 

 

 

 

 

 

ODN Słupsk

 

 

 

 

 

 

 

 

styczeń 2017r.

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie:

klasa 2b, 3a, 3b, 5a, 6a

 

 

 

 

 

 

 

Kujawska-Kożuchowska Marzena Angelika

 

 

 

Międzyszkolne Zawody Lekkoatletyczne

 

 

 

 

 

Akademia Młodego Lekkoatlety

 

 

 

 

 

luty 2017r.

 

 

 

I miejsce i złoty medal: Magdalena Pruss 4a,

IV miejsce: Nikola Pawlaczyk 4a

Porada Jolanta

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

 "W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie"

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku

 

 

 

 

 

luty 2017r.

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie:

Sara Soboczyńska 3b,

Natalia Błaszkiewicz 3b

 

 

Stec Zbigniew

 

 

 

 

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Poczet królów i książąt polskich"

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku

 

 

 

 

 

luty 2017r.

 

 

 

 

 

III miejsce zespołowo:

Iza Zielińska 6a, Maja Jabczyńska 6b, Klaudia Kozłowska 6b

 

 

Sysojew-Osiński Igor

 

 

 

 

 

 

Turniej Szachowy

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa Włynkówko

 

 

 

 

 

luty 2017r.

 

 

 

 

 

 

 

IV miejsce:

Konrad Kępa 5b

IV miejsce drużynowo:

Adam Burak 2b, Konrad Kępa 5b, Maciej Michalkiewicz 5a

Froehlich Wojciech

 

Ogólnopolski Konkurs Sola Scriptura 2016/2017 Wydawnictwo Augustana Bielsko-Biała

marzec 2017r.

 

laureat:

Adam Parol

 

Butryn Anna

 

 

Bojkowski Artur

 

 

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

 

 

 

Zespół Szkół Specjalnych w MCN w Zagrzu

 

 

 

 

kwiecień 2017r.

 

 

 

 

II miejsce: Alicja Owczarek 2,

wyróżnienie:

Maja Słowińska przedszkole

 

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I Powiatowy Konkurs Plastyczny "Malowane wierszem"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa w Zaleskich

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kwiecień 2017r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie w kategorii klas I

Klaudia Mętel 1a,

I miejsce w kategorii klas II

Anastazja Sucharska 2a,

I miejsce w kategorii klas III

Sara Soboczyńska 3b

Milczarek Danuta

 

Poźniak Iwona

 

 

 

XVII Wiosenne Spotkania z Panią Ortografią

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 6 w Słupsku

 

 

 

 

kwiecień 2017r.

 

 

 

I miejsce:

Maja Jabczyńska 6b

III miejsce:

Radosław Sotel 5a

 

Stec Zbigniew

 

 

 

 

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Historyczny o Słupsku i Regionie

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku

 

 

 

 

 

kwiecień 2017r.

 

 

 

 

 

IV miejsce drużynowo:

Iza Zielińska 6a, Filip Rajter 6a, Maja Jabczyńska 6b

 

 

Grajczak Dagmara

 

Nowakowska Danuta

Międzyszkolny Konkurs "Matematyka w Języku Angielskim"

 

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku

kwiecien 2017r.

 

 

 

II miejsce:

Jan Karimow 5b

 

 

 

Nowakowska Danuta

 

Helinska Bożena

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 

 

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 

kwiecień 2017r.

 

wyróżnienie:

Ilona Wasielewska 5b

Adam Burak 2b

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

 

 

XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Morze, nasze morze"

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa w Wicku

 

 

 

 

 

maj 2017r.

 

 

 

 

 

 

Laureaci:

Weronika Wietrzykowska-Wikarska 1a, Anastazja Sucharska 2a, Dagmara Uznańska 2a

Wojciechowska Elżbieta

 

 

XXXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Świat dziecka"

 

Galeria Sztuki im. J.Tarasina w Kaliszu

 

 

maj 2017r

 

.

 

wyróżnienie:

Magdalena Pinkert 1a

 

Sysojew-Osiński Igor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XL Ogólnopolski Turniej Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WORD

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10

 

 

 

 

 

 

 

maj 2017r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII miejsce drużynowo: Wiktoria Pierzchało 6b, Krystian Gołojuch 6b, Weronika Maciaszczyk 5a

 

 

 

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

XIII Rejonowy Konkurs Plastyczny Świetlic Szkolnych "Kolory lata"

 

Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku

 

czerwiec 2017r.

 

wyróżnienie:

Wiktoria Słowik 1a

 

Grajczak Dagmara

 

 

 

 

Zielony Konkurs Języka Angielskiego

 

 

 

 

Studenckie Koło Naukowe Pomeranian Linguists

 

 

czerwiec 2017r.

 

 

I miejsce:

Sebastian Rychliński 3b

III miejsce:

Sebastian Mąsior 5a

Pawelczyk Dorota

 

 

 

 

 IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla klas III "Woda źródłem życia"

 

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku

 

 

 czerwiec 2017r.

 

 

 

 wyróżnienie:

Natalia Błaszkiewicz 3b

Anna Kłączyńska 3b

 

Sysojew-Osiński Igor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słupska Olimpiada Młodzieży w Wędkarstwie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PZW Słupsk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czerwiec 2017r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV miejsce drużynowo:

Wiktoria Boratyńska 6a, Michał Sikorski 6a, Kacper Kalita 6b

 

VI miejsce indywidualnie:

Wiktoria Boratyńska 6a

Maciaszek Iwona

 

 

VII Międzyszkolny Konkurs dla klas pierwszych "OMNIBUS-WIEM WSZYSTKO"

Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku

 

czerwiec 2017r.

 

wyróżnienie:

Weronika Wietrzykowska-Wikarska 1a

 

 

Dziennik elektroniczny

librus logo

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Polub nas!

facebook

Zaloguj

SKO

IMG 2266

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150