20180326 14354426 marca na pediatrii odbyło się kolejne spotkanie z bibliotekarką Magdaleną Owczarek. Hospitowane dzieci poznały kolejne przygody Niesfornego Karolka, który tym razem był ze swoimi opiekunami i kolegami we francuskiej restauracji. Tym razem mógł odkrywać tajniki francuskiej kuchni i uczyć się zasad zachowania się przy stole w miejscu publicznym. Pani Magda odczytała fragment książki Francesco Simon „Niesforny Karolek i megabombowa machina czasowa”. Zachęcamy do przeczytania całej tej ksiązki, która bawi i uczy każdego kto ją czyta.

Następnie po zajęciach czytelniczych dziewczynki wykonały wielkanocny obrazek techniką decoupage. To spotkanie przybliżyło nam wszystkim zbliżający się wielkanocny czas. W spotkaniu uczestniczyli też rodzice i nauczyciele: Małgorzata Somionka i Ewa Tyborczyk. Dziękujemy za kontynuację akcji Cała Polska czyta Dzieciom i za ciekawe zajęcia z przebywającymi na oddziale dziećmi.

Ewa Tyborczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266