20180326 14354426 marca na pediatrii odbyło się kolejne spotkanie z bibliotekarką Magdaleną Owczarek. Hospitowane dzieci poznały kolejne przygody Niesfornego Karolka, który tym razem był ze swoimi opiekunami i kolegami we francuskiej restauracji. Tym razem mógł odkrywać tajniki francuskiej kuchni i uczyć się zasad zachowania się przy stole w miejscu publicznym. Pani Magda odczytała fragment książki Francesco Simon „Niesforny Karolek i megabombowa machina czasowa”. Zachęcamy do przeczytania całej tej ksiązki, która bawi i uczy każdego kto ją czyta.

Następnie po zajęciach czytelniczych dziewczynki wykonały wielkanocny obrazek techniką decoupage. To spotkanie przybliżyło nam wszystkim zbliżający się wielkanocny czas. W spotkaniu uczestniczyli też rodzice i nauczyciele: Małgorzata Somionka i Ewa Tyborczyk. Dziękujemy za kontynuację akcji Cała Polska czyta Dzieciom i za ciekawe zajęcia z przebywającymi na oddziale dziećmi.

Ewa Tyborczyk