20171002 111914„…Stykacie się z tajemniczą i wielką

rzeczywistością życia istoty ludzkiej,

z jej cierpieniem i nadzieją”.

Jan Paweł II

Lekarz to profesja ze wszech miar niezwykła. W trosce o drugiego człowieka walczy z chorobami, ratuje zdrowie i życie innych ludzi. Niesie ukojenie w cierpieniu, daje i podtrzymuje nadzieję na powrót do zdrowia. Staje się obrońcą i sługą życia.Z okazji Międzynarodowego Dnia Lekarza obchodzonym zawsze pierwszego października złożyliśmy w imieniu małych pacjentów Lekarzom z serca płynące podziękowanie za trud włożony w ochronę naszego zdrowia i życia.W tym pięknym październikowym dniu życzymy wszystkim Lekarzom, aby ich trud i poświęcenie w rozwój medycyny zostały należycie docenione.

Aby nigdy nie zabrakło każdemu z Was powołania do swojej misji lekarskiej. Powołania, które charakteryzuje się spokojem, wyrozumiałością, kulturą i szacunkiem dla pacjentów oraz dążeniem do celu w samorozwoju i bezustannym kształceniu, niezbędnym w wykonywaniu zawodu lekarza. Niech wyrazem naszej wdzięczności będą życzenia i okolicznościowe laurki. Kartki dla Lekarzy wykonały i wręczyły nauczycielki pracujące na oddziałach dziecięcych:

A. Butryn, M. Somionka i E. Tyborczyk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Polub nas!

facebook

Zaloguj

SKO

IMG 2266