20171002 111914„…Stykacie się z tajemniczą i wielką

rzeczywistością życia istoty ludzkiej,

z jej cierpieniem i nadzieją”.

Jan Paweł II

Lekarz to profesja ze wszech miar niezwykła. W trosce o drugiego człowieka walczy z chorobami, ratuje zdrowie i życie innych ludzi. Niesie ukojenie w cierpieniu, daje i podtrzymuje nadzieję na powrót do zdrowia. Staje się obrońcą i sługą życia.Z okazji Międzynarodowego Dnia Lekarza obchodzonym zawsze pierwszego października złożyliśmy w imieniu małych pacjentów Lekarzom z serca płynące podziękowanie za trud włożony w ochronę naszego zdrowia i życia.W tym pięknym październikowym dniu życzymy wszystkim Lekarzom, aby ich trud i poświęcenie w rozwój medycyny zostały należycie docenione.

Aby nigdy nie zabrakło każdemu z Was powołania do swojej misji lekarskiej. Powołania, które charakteryzuje się spokojem, wyrozumiałością, kulturą i szacunkiem dla pacjentów oraz dążeniem do celu w samorozwoju i bezustannym kształceniu, niezbędnym w wykonywaniu zawodu lekarza. Niech wyrazem naszej wdzięczności będą życzenia i okolicznościowe laurki. Kartki dla Lekarzy wykonały i wręczyły nauczycielki pracujące na oddziałach dziecięcych:

A. Butryn, M. Somionka i E. Tyborczyk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Polub nas!

facebook

Zaloguj

SKO

IMG 2266

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150