DSCN26847 lutego odbyło się zebranie rodziców klasy 5b. Spotkanie miało charakter integracyjny, w czym pomogły przygotowane przez wychowawczynię, panią Agnieszkę Cegłowską-Lepszy, zabawy interakcyjne. Pierwszym zadaniem dla rodziców było odrysowanie na kartce dłoni swojego potomka i napisanie na jej palcach pięciu pozytywnych cech dziecka. Z zadaniem tym rodzice poradzili sobie znakomicie, a dzieci słysząc pod swoim adresem z ust własnych rodziców liczne komplementy, były nieco zawstydzone. Kolejne zadanie miało na celu sprawdzenie czy rodzice znają swoje dzieci na tyle, aby po podaniu kilku cech rozpoznać swoją córkę lub syna. Niektórzy rodzice poznali swoje dzieci po smaku ulubionych lodów, awersji do brukselki lub marzeniu o zostaniu policjantem. Spotkanie zakończyło się obejrzeniem krótkiego filmu na temat pozytywnego motywowania dzieci i pozwalania im na rozwinięcie skrzydeł, co jest nie tylko zadaniem szkoły, ale przede wszystkim rodziców.

Ks. Wojciech Froehlich

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266