DSCF42647 lutego o godz. 18.00 odbyło się zebranie pokazowe klasy 8a (wychowawca: pani Sylwia Siedlar). Filip Rajter przygotował prezentację multimedialną na temat Projektu Programu Erasmus+, realizowanego przez naszą placówkę. To już szósty projekt międzynarodowej współpracy szkół. Wiktoria Boratyńska, z dużym zaangażowaniem opowiadała zgromadzonym o wrażeniach z wycieczki do Warszawy, która miała miejsce w grudniu ubiegłego roku. W programie nie zabrakło zwiedzania: Zamku Królewskiego, Starego Miasta, Muzeum Powstania Warszawskiego, grobu księdza Jerzego Popiełuszki oraz Królewskich Łazienek. Karolina Zamczyk wypowiedziała się na temat najważniejszych wydarzeń z życia klasy. Prezentacja Adriana Lorenca miała na celu zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego w trakcie wypoczynku zimowego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Dorota Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266