4W czwartek 31 stycznia klasa 5a gościła na lekcji przedstawicielkę Straży Miejskiej w Słupsku. Uczniowie dowiedzieli się jaki zakres obowiązków i jakie uprawnienia ma strażnik miejski. Poruszana była tematyka niewłaściwych zachowań ze strony innych ludzi oraz reakcji na takie zachowania. Piątoklasiści dowiedzieli się, jaka jest różnica między pracą policjanta a strażnika miejskiego. Na zajęciach mówiono też o cyberprzemocy, o zagrożeniach płynących z Internetu oraz o tym, jak uniknąć i bronić się przez cyberprzemocą. Nie obyło się również bez ogromu pytań ze strony uczniów, widać było, że temat nie jest im obojętny. Działanie wpisuje się w ideę realizowanego w naszej Szkole projektu Erasmus+.

Anna Butryn

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266