DSCN9967 800x535W ramach realizowanego w naszej Szkole projektu Erasmus + pt. The Young European. A Conscious and Safe Citizen of the World, przeprowadzony został konkurs na wykonanie najładniejszej jesiennej kolorowanki. Tym razem tematem były grzyby trujące i te jadalne, które każdego roku w naszych lasach bardzo ochoczo zbieramy. Miło jest nam ogłosić, ze w konkursie tym w kategorii  klas młodszych pierwsze miejsce zajęła Antonina Ratajdrugie miejsce Zuzanna Lubańska. Trzeciego miejsca w tej kategorii nie przyznano. W kategorii klas starszych pierwsze miejsce przypadło Emilowi Leśkiewiczowidrugie miejsce zajęła Ewelina Dądelaa trzecie miejsce przypadło Anecie KrupinskiejKomisja przyznała także dwa wyróżnienia, które za swoje prace otrzymali Lena Kieruzal i Oliwia Ruszkowska. Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Iwona Poźniak, Jacek Bochenek