IMG 20171023 08594523 października 2017r. zostały przeprowadzone w naszej szkole zajęcia z panią mł. insp. Agnieszką Majewską Straży Miejskiej w Słupsku.

Uczestniczyły w nich: kl. 1a (wych. p. Dorota Pawelczyk), 2a (wych. p. Iwona Maciaszek), 3a (wych. p. Katarzyna Kiersnowska), 3b (wych. p. Bożena Helinska).

Uczniowie dowiedzieli się, że nie należy ufać nieznajomym oraz poznali zasady bezpieczeństwa. Mogli to zobaczyć na prezentacji multimedialnej przygotowanej przez panią Strażnik.  Były też odgrywane scenki rodzajowe – jak należy zachować się w kontakcie z nieznajomym. Dowiedzieli się także, jak należy zachowywać się w domu, jak i poza nim. Dzieci miały okazję wzbogacić swoją wiedzę o bezpieczeństwie.

Koordynator: Iwona Kowanda