20191108 0939008.11.2019r. panie: Iwona Maciaszek, Katarzyna Kiersnowska i Dorota Pawelczyk przeprowadziły zajęcia otwarte w klasach I A, II a i III A. Tematem lekcji było zdrowe odżywianie. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie różnorodne owoce i warzywa. Można było je dotknąć i powąchać. Były zagadki, rymowanki, zabawy i teksty dotyczące owoców i warzyw. Dzieci zapoznały się również z wartościami odżywczymi warzyw i owoców. Przypomniały sobie zasady zdrowego odżywiania. Mówiły o nawyku mycia warzyw i owoców przed jedzeniem. Podsumowaniem zajęć było zrobienie wspólnego śniadania i prezentacja pt. Zdrowe odżywianie. Cała lekcja była przeprowadzona w miłej atmosferze. Dzieci pracowały w grupach i integrowały się. Nauczycielom p. M. Somionce i p. Z. Stecowi dziękujemy za przybycie i poświęcony nam czas, a p. E. Wojciechowskiej za wykonanie pięknego plakatu.

Iwona Maciaszek, Katarzyna Kiersnowska, Dorota Pawelczyk