uwaga

 

Szanowni Państwo,

informujemy, o zmianie konta bankowego Rady Rodziców. Przelewy na RR prosimy dokonywać na poniższe konto.

Nowe konto RR w PKO Bank Polski SA  – nr konta: 77 1020 4900 0000 8602 3518 0421

Jednocześnie bardzo prosimy o wpłaty na Radę Rodziców. Sugerowana kwota wpłaty wynosi 30 zł od rodziny.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Każda wpłacona złotówka trafia pośrednio lub bezpośrednio do naszych dzieci, bo one są dla nas najważniejsze!

 

DSCN0060 640x48017 i 18 grudnia odbył się w naszej Szkole kiermasz świąteczny, zorganizowany przez szkolną Radę Rodziców. Na kiermaszu można było kupić wiele, pięknych, różnorodnych i ręcznie wykonanych ozdób świątecznych: stroików, bombek, kartek, figurek aniołków, bałwanków i choinek. Nie zabrakło też słodkich pyszności przygotowanych przez Mamy. Atrakcją kiermaszu była loteria fantowa i zdjęcia z niespodzianką - psem rasy nowofunland, który dzielnie pozował wraz z dziećmi do mikołajowych fotografii. Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy ze zorganizowanie tego przedsięwzięcia, które wprowadziła w życie naszej Szkoły wiele radości i świątecznego nastroju.

Iwona Poźniak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć