Opiekun Konkurs/Akcja Organizator Termin Sukces

Wojciechowska Elżbieta

Pomorski Konkurs Plastyczny "Wielkie znaczenie małej pszczoły"

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Słupsku 

wrzesień 2016r. 

 II miejsce: Patrycja Małyska 4a

Wojciechowska Elżbieta

Konkurs plastyczny "Jak smakuje Rosja?"

Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego

październik 2016r.

II miejsce:

Anna Kłączyńska 3b, Dagmara Uznańska 2a

Wojciechowska Elżbieta

Pomorski Konkurs Plastyczny "Spacerujące koty"

MDK Gdynia

listopad 2016r.

wyróżnienie:

Dagmara Uznańska 2a, Anna Kłączyńska 3b

Grajczak Dagmara

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku

listopad 2016r.

wyróżnienie:

Magdalena Pruss 4a

Poźniak Iwona

X Wojewódzki Konkurs Sienkiewiczowski

Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku listopad 2016r.

III miejsce:

Julia Piotrowska 6a

Wojciechowska Elżbieta

II Pomorski Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Portret Niezwykłego św. Mikołaja

Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk Osowa

grudzień 2016r.

III miejsce: Dagmara Uznańska 2a

Wojciechowska Elżbieta

Pawelczyk Dorota

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Żyjmy zdrowo na sportowo"

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Rozwojowych "PORTA" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku

grudzień 2016r.

I miejsce: Dagmara Uznańska 2a,

wyróżnienie:

Sara Soboczyńska 3b

Pawelczyk Dorota

Konkurs plastyczny "Bądź ich stróżem, a nie katem-zostań dzikich zwierząt bratem"

Fundacja Dziki Azyl-Centrum Pomocy dla Jeży i Dzikich Zwierząt w Słupsku

grudzień 2016r.

wyróżnienie:

Kamil Jarząb 3b, Emil Leśkiewicz 3b

Tyborczyk Ewa

Bojkowski Artur

Konkurs plastyczny "Portret Niezwykłego Świętego Mikołaja"

Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku Osowej

grudzień 2016r.

wyróżnienie:

Ariana Raczyńka 3a, Franciszek Strączewski 2

Butryn Anna

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Uczniów Szkół Przyszpitalnych "Pocztówka z mojej małej ojczyzny"

Przyszpitalny Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie

grudzień 2016r.

wyróżnienie: Aleksandra Mucha 3

Pietrzak Dorota

Wojewódzko Konkurs Jezykowo-Plastyczny

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 1 w Miastku

grudzień 2016r.

II miejsce w kategorii klas pierwszych: Wiktoria Furtak 1a

wyróżnienie w kategorii klas drugich:

Wiktoria Wichlińska 2a

Butryn Anna

Konkurs plastyczny "Świat Aniołów"

Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Łodzi

styczeń 2017r.

wyróżnienie:

Wiktoria Pawlicka 4

Pietrzak Dorota

Międzyszkolny Konkurs Kolęd

Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku

styczeń 2017r.

I miejsce w kategorii zespół:

Zuzanna Gosik 4a, Magdalena Pruss 4a, Filip Rajter 4a

wyróżnienie w kategorii zespół:

Martyna Wauter 3a, Amelia Kuka-Rynkiewicz 3a, Ariana Raczyńska 3a, Natalia Kobylińska 3a, Maja Krzyżanek 3a

Helinska Bożena

Somionka Małgorzata

Pawelczyk Dorota

Poźniak Iwona

Wojewódzki Konkurs "Czytamy z Mikołajem"

ODN Słupsk

styczeń 2017r.

wyróżnienie:

klasa 2b, 3a, 3b, 5a, 6a

Kujawska-Kożuchowska Marzena Angelika

Międzyszkolne Zawody Lekkoatletyczne

Akademia Młodego Lekkoatlety

luty 2017r.

I miejsce i złoty medal: Magdalena Pruss 4a,

IV miejsce: Nikola Pawlaczyk 4a

Porada Jolanta

IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

 "W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie"

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku

luty 2017r.

wyróżnienie:

Sara Soboczyńska 3b,

Natalia Błaszkiewicz 3b

Stec Zbigniew

Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Poczet królów i książąt polskich"

Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku

luty 2017r.

III miejsce zespołowo:

Iza Zielińska 6a, Maja Jabczyńska 6b, Klaudia Kozłowska 6b

Sysojew-Osiński Igor

Turniej Szachowy

Szkoła Podstawowa Włynkówko

luty 2017r.

IV miejsce:

Konrad Kępa 5b

IV miejsce drużynowo:

Adam Burak 2b, Konrad Kępa 5b, Maciej Michalkiewicz 5a

Froehlich Wojciech

Ogólnopolski Konkurs Sola Scriptura 2016/2017 Wydawnictwo Augustana Bielsko-Biała

marzec 2017r.

laureat:

Adam Parol

Butryn Anna

Bojkowski Artur

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

Zespół Szkół Specjalnych w MCN w Zagrzu

kwiecień 2017r.

II miejsce: Alicja Owczarek 2,

wyróżnienie:

Maja Słowińska przedszkole

Wojciechowska Elżbieta

I Powiatowy Konkurs Plastyczny "Malowane wierszem"

Szkoła Podstawowa w Zaleskich

kwiecień 2017r.

wyróżnienie w kategorii klas I

Klaudia Mętel 1a,

I miejsce w kategorii klas II

Anastazja Sucharska 2a,

I miejsce w kategorii klas III

Sara Soboczyńska 3b

Milczarek Danuta

Poźniak Iwona

XVII Wiosenne Spotkania z Panią Ortografią

Szkoła Podstawowa nr 6 w Słupsku

kwiecień 2017r.

I miejsce:

Maja Jabczyńska 6b

III miejsce:

Radosław Sotel 5a

Stec Zbigniew

Międzyszkolny Konkurs Historyczny o Słupsku i Regionie

Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku

kwiecień 2017r.

IV miejsce drużynowo:

Iza Zielińska 6a, Filip Rajter 6a, Maja Jabczyńska 6b

Grajczak Dagmara

Nowakowska Danuta

Międzyszkolny Konkurs "Matematyka w Języku Angielskim"

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku

kwiecien 2017r.

II miejsce:

Jan Karimow 5b

Nowakowska Danuta

Helinska Bożena

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

kwiecień 2017r.

wyróżnienie:

Ilona Wasielewska 5b

Adam Burak 2b

Wojciechowska Elżbieta

XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Morze, nasze morze"

Szkoła Podstawowa w Wicku

maj 2017r.

Laureaci:

Weronika Wietrzykowska-Wikarska 1a, Anastazja Sucharska 2a, Dagmara Uznańska 2a

Wojciechowska Elżbieta

XXXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Świat dziecka"

Galeria Sztuki im. J.Tarasina w Kaliszu

maj 2017r

.

wyróżnienie:

Magdalena Pinkert 1a

Sysojew-Osiński Igor

XL Ogólnopolski Turniej Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

WORD

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10

maj 2017r.

VIII miejsce drużynowo: Wiktoria Pierzchało 6b, Krystian Gołojuch 6b, Weronika Maciaszczyk 5a

Wojciechowska Elżbieta

XIII Rejonowy Konkurs Plastyczny Świetlic Szkolnych "Kolory lata"

Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku

czerwiec 2017r.

wyróżnienie:

Wiktoria Słowik 1a

Grajczak Dagmara

Zielony Konkurs Języka Angielskiego

Studenckie Koło Naukowe Pomeranian Linguists

czerwiec 2017r.

I miejsce:

Sebastian Rychliński 3b

III miejsce:

Sebastian Mąsior 5a

Pawelczyk Dorota

 IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla klas III "Woda źródłem życia"

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku

 czerwiec 2017r.

 wyróżnienie:

Natalia Błaszkiewicz 3b

Anna Kłączyńska 3b

Sysojew-Osiński Igor

Słupska Olimpiada Młodzieży w Wędkarstwie

PZW Słupsk

czerwiec 2017r.

IV miejsce drużynowo:

Wiktoria Boratyńska 6a, Michał Sikorski 6a, Kacper Kalita 6b

VI miejsce indywidualnie:

Wiktoria Boratyńska 6a

Maciaszek Iwona

VII Międzyszkolny Konkurs dla klas pierwszych "OMNIBUS-WIEM WSZYSTKO"

Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku

czerwiec 2017r.

wyróżnienie:

Weronika Wietrzykowska-Wikarska 1a

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266