styczniowy bajkowozW styczniu, jak co miesiąc odwiedziłyśmy z Wędrującą Biblioteką oddziały dziecięce Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. Mali pacjenci mogli posłuchać bajek, poczytać samodzielnie ale także poznać specyfikę odbierania świata przez osoby niewidome, zapoznać się z pismem punktowym dla niewidomych – alfabetem Braille, dotknąć Czarnej Księgi Kolorów, poznać swój nastrój za pomocą Magicznego Pierścienia, czy zwierzyć się ze swoich marzeń Duchowi Bajkowozu. Zajęcia te pozwoliły dzieciom i ich rodzicom choć na chwilę zapomnieć o niedogodnościach przebywania w szpitalu.

Małgorzata Somionka

Ewa Nowicka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266