mikolakowy spektakl11 grudnia 2018 r. na oddziale pediatrycznym w naszym słupskim szpitalu odbyło się widowisko artystyczne dla małych pacjentów ich rodziców i personelu medycznego pt. „Niezwykłe przypadki niesfornej Agatki, czyli spotkanie ze św. Mikołajem”, które wsparła finansowo Firma REBEL Sp. z o.o. z Gdańska, wzbogacając też świetlicę o piękne gry planszowe. Tak naprawdę jednak nie tylko tytułowa Agatka miała okazję osobiście poznać brodatego świętego – wszystkie dzieci, które pojawiły się w szpitalnej świetlicy, zamieniły kilka słów z Mikołajem, a także otrzymały od niego świąteczne podarki. Dzięki aktorom teatru najmłodsi pacjenci przenieśli się w bajkowy świat i zapomnieli choć na chwilę o chorobie i szpitalu.

Organizatorem przedstawienia był zaprzyjaźniony Teatr Za Jeden Uśmiech i Katarzyna Grochowicz z Krakowa. Po spektaklu każde dziecko otrzymało upominek w postaci paczki ze słodyczami, owocami, maskotką lub pojemnikiem na śniadanie. Dziękujemy gorąco!

Małgorzata Somionka

Ewa Tyborczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266