kursanci6 grudnia kolejna grupa słuchaczy i wykładowców słupskiej Szkoły Policji w tegoroczne Mikołajki odwiedziła Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku - Oddział Pediatryczny i Chirurgię dla Dzieci. Tym razem z policjantami przybył święty Mikołaj wraz z uroczą Śnieżynką. W rolę darczyńców wcielili się młodzi policjanci, którzy w Słupsku przebywają na szkoleniu zawodowym podstawowym. Uczynili to z potrzeby serca, gdyż sami wiedzą jaką radość przynosi otrzymywanie prezentów, zwłaszcza gdy prezenty te są niespodziewane. Wszystkie prezenty słuchacze przygotowali samodzielnie a  największą nagrodą dla nich za włożony wysiłek była radość na twarzach dzieci oraz wzruszenie towarzyszących im rodziców.

Do wspólnego spotkania dołączyli także uczniowie klas młodszych ze Szkoły Podstawowej nr 5 z nauczycielką świetlicy. Przekazali oni na oddziały dziecięce gry planszowe i puzzle, które zebrali we wspólnej zbiórce na rzecz hospitalizowanych dzieci. Bardzo dziękujemy za akcję zbiórki i przekazane upominki, ale przede wszystkim za pamięć o dzieciach przebywających w szpitalu.

Dzieci zadowolone i Mikołaj także. Aż żal było kończyć spotkanie!

Ewa Tyborczyk

Ewa Nowicka

Małgorzata Somionka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266