taksowkarze6 grudnia 2018 r. pacjentów oddziałów dziecięcych w słupskim szpitalu odwiedziło trzech Świętych Mikołajów z City Taxi. I w tym roku słupscy taksówkarze nie zapomnieli o małych i starszych pacjentach przebywających na pediatrii i chirurgii dla dzieci. Mikołaje przybyli na oddziały z wielkimi workami prezentów. Rozdano około 50 paczek pełnych słodkich upominków. Były też wspólne rozmowy, zdjęcia, wywiady i podziękowania. Wywiad z prezesem Andrzejem Sapińskim i przedstawicielami Zarządu szpitala oraz przebieg spotkania przeprowadził redaktor TV SŁUPSK i Głosu Pomorza. Dziękujemy za te chwile radości, uśmiech dzieci, który trwa i będzie trwał jeszcze długo, ale przede wszystkim za umilenie rodzicom i pacjentom pobytu w szpitalu. Była to wspólna akcja słupskich taksówkarzy City Taxi i słupskiego szpitala.

Ewa Tyborczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266