taksowkarze6 grudnia 2018 r. pacjentów oddziałów dziecięcych w słupskim szpitalu odwiedziło trzech Świętych Mikołajów z City Taxi. I w tym roku słupscy taksówkarze nie zapomnieli o małych i starszych pacjentach przebywających na pediatrii i chirurgii dla dzieci. Mikołaje przybyli na oddziały z wielkimi workami prezentów. Rozdano około 50 paczek pełnych słodkich upominków. Były też wspólne rozmowy, zdjęcia, wywiady i podziękowania. Wywiad z prezesem Andrzejem Sapińskim i przedstawicielami Zarządu szpitala oraz przebieg spotkania przeprowadził redaktor TV SŁUPSK i Głosu Pomorza. Dziękujemy za te chwile radości, uśmiech dzieci, który trwa i będzie trwał jeszcze długo, ale przede wszystkim za umilenie rodzicom i pacjentom pobytu w szpitalu. Była to wspólna akcja słupskich taksówkarzy City Taxi i słupskiego szpitala.

Ewa Tyborczyk