policjanci5 grudnia z prezentami trafił na oddziały dziecięce Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku policyjny święty Mikołaj wraz ze słuchaczami słupskiej Szkoły Policji. Młodzi policjanci-wolontariusze, jak w każdą środę spotykają się i bawią z małymi pacjentami. Tym razem dołączył do nich świąteczny darczyńca. Wspólnie ze św. Mikołajem, w którego postać wcielił się jeden z policjantów odwiedzili Oddział Pediatrii oraz Oddział Chirurgii dla Dzieci. Wizyta z prezentami była dużym zaskoczeniem szczególnie dla najmłodszych dzieci i towarzyszących im rodziców. Również nastolatki nie spodziewali się takich odwiedzin. Spotkanie szybko przekształciło się we wspólną zabawę dzieci, policjantów i rodziców. Łącznie policjanci rozdali kilkadziesiąt prezentów na dwóch szpitalnych oddziałach a ostatnie podarki trafiły też do dzieci, które w szpitalnej poradni specjalistycznej oczekiwały na przyjęcie do lekarza. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i radość, która malowała się na twarzach uczestników spotkania.

Małgorzata Somionka

Ewa Tyborczyk