717 października 2019 r. na oddziale chirurgicznym dla dzieci WSS w Słupsku gościliśmy kolejną przedstawicielkę władz samorządowych – p. Bożenę Hołowienko z torbą bajek i słodkich galaretek. Mali, trochę więksi pacjenci oraz ich opiekunowie z przyjemnością i zaciekawieniem słuchali pięknie ilustrowanych barwnych opowieści z serii WIELKA SKARBNICA BAJEK. Pani Bożena przygotowała pełne humoru i morałów takie bajki, jak: „Złotowłosa i trzy niedźwiadki”, „Kot w butach”, „Zachłanny pies”, „Bajeczka o trzech świnkach”, „O królewnie Śnieżce i krasnoludkach”.

Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze za co pani Bożenie składamy serdeczne podziękowania. W dowód uznania znakomita lektorka otrzymała „Certyfikat”. Szkoda, że nie wszystkie w tym dniu hospitalizowane dzieci (z powodu zabiegów) mogły uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu.

Małgorzata Somionka, Ewa Tyborczyk