dzien dzieckaWszystkie Dzieci to nasz prawdziwy skarb i dlatego 1 czerwca nie zapomniano o dzieciach przebywających na oddziałach dziecięcych słupskiego szpitala. Był to dzień pełen radości i niespodzianek. Wszyscy pacjenci dziecięcych oddziałów mogli najpierw zobaczyć z okien swoich sal, przed szpitalem występ Cheerleaders Maxi Słupsk (Stowarzyszenie Tańca Sportowego) a następnie pobawić się wspólnie z nimi oraz miło spędzić ten dzień na oddziale. Były więc wesołe tańce akrobatyczne, zabawy i artystyczne doświadczenia. Każdy uczestnik spotkania otrzymał wręczony przez przedstawicieli Zarządu Słupskiego Szpitala dyplom z życzeniami, duży, kolorowy balon oraz słodki i owocowy upominek.

Ewa Tyborczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266