indeks

Wyniki XX Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego o „Laur Słupskich Kotwic”

Dnia  8 i 9 marca 2022 roku Komisja oceniła prace  nadesłane na konkurs.

Komisji oceniającej artykuły przewodniczył Marian Jarczyński z Ligi Morskiej i Rzecznej w Słupsku  Fotoreportaże oceniała Komisja pod przewodnictwem Krzysztofa Tomasika - specjalisty do spraw edukacji artystycznej w Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej, fotoreportera oraz nauczyciela fotografii w Zespole Szkół Technicznych w Słupsku.

Serdecznie zapraszamy wszystkie nagrodzone i wyróżnione osoby wraz z opiekunami na podsumowanie konkursu i wręczenie nagród, które odbędzie się 26 marca 2022 r., o godz. 11:00, w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, ul. Portowa 13, 76-200 Słupsk.

Przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 25 lutego w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, nadal obowiązuje wymóg zakrywania ust i nosa w budynkach użyteczności publicznej. Prosimy opiekunów o dopilnowanie, by uczestnicy posiadali maseczki.

Gratulujemy laureatom, wyróżnionym i opiekunom!!!

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 20 marca 2022 roku.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Lista nagrodzonych uczniów znajduje się na stronie szkoły www.sp9.slupsk.pl w zakładce Łajba.

Klaudia Zielaskiewicz

sekretarz konkursu