02.02.2022 r. o godzinie 17.00 obyło się zdalne zebranie pokazowe dla rodziców uczniów klasy 5a, któremu przyglądała się p. Anna Zieniuk. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyni klasy – p. Klaudii Zielaskiewicz – zaprezentowały swoje pasje i zainteresowania. Pomysłów na formę było wiele: rysunki, zdjęcia, filmiki, mapy myśli. Podsumowane zostało również półrocze i zdobyte w nim umiejętności uczniów. Prezentacja zawierała również galerię zdjęć z wydarzeń, w których uczestniczyła w tym półroczu klasa. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, zarówno rodzice, jak i wychowawczyni, chwalili osiągnięcia i zachowanie dzieci w tym semestrze. 

                                                                                                                                                                      Anna Zieniuk

 

fot21foto4