W poniedziałek, dn. 24 stycznia odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową, którego celem było rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej oraz kształtowanie postaw szacunku do tradycji. W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy 2a i 3a. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie przy ocenie prac, ponieważ wszystkie kartki były piękne i wyjątkowe. Ostatecznie przyznano:

I miejsce – Maja Kowalska kl. 2a

I miejsce – Aleksander Hubert kl. 3a

II miejsce – Michał Szydłowski kl. 2a

II miejsce – Marcel Wincek kl. 3a

III miejsce – Kacper Skibiński kl. 2a

III miejsce – Michał Frysztak kl. 3a

wyróżnienie – Krystian Mikołajczak kl. 2a

wyróżnienie – Joanna Panasiuk kl. 3a

                                                          Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                 Iwona Maciaszek, Dorota Pawelczyk

 

IMG 20220124 090527