W poprzednim roku szkolnym wszyscy uczniowie SP9 wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii. Hasłem przewodnim była „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie”. Dzieci wykonały prace plastyczne i literackie. Okazało się, że 20 uczniów naszej szkoły otrzymało wyróżnienia w postaci dyplomów i książek. Są to: z kl.2a – Gabriel Ponczkowski, Kacper Wrocławski, Katarzyna Molicka, Janusz Borny, Aleksandra Wąsowicz, Szymon Plebanek, Maja Kowalska, Victoria Polzin, Oskar Wróbel; z kl.3a – Joanna Panasiuk, Artem Dedul, Maciej Krywuć, Anastazja Kulig, Michał Formela, Paweł Pietrzak, Vlada Hurova, Lena Sander; z kl. 8a- Ariana Raczyńska; z kl.8b – Daria Baziak, Natalia Łukaszewicz. Gratuluję zwycięzcom i wszystkim wychowawcom.

Iwona Kowanda, pedagog szkoły

kamp1kamp2kamp3kamp4