11 grudnia 2021 r. dwadzieścia cztery osoby z klas: 3a, 4a i 5a (dziewięć osób z klasy 2a było nieobecnych z powodu kwarantanny) pod opieką pań Iwony Maciaszek i Małgorzaty Somionki uczestniczyło w RAJDZIE MIKOŁAJKOWYM zorganizowanym przez PTTK. Wędrowaliśmy w zimowej szacie urokliwymi ścieżkami Lasku Północnego do siłowni – miejsca rekreacji na świeżym powietrzu. Brnęliśmy, a niektórzy tarzali się po śniegu obrzucając się nawzajem śnieżkami. Podczas wędrówki odbyło się spotkanie z pomocnikami św. Mikołaja, którzy wręczyli każdemu uczestnikowi prezent!!! Znaczek rajdowy, słodki upominek, elastyczny ołówek z gumką, zakładka magnetyczna do książki oraz indywidualne zdjęcie z pomocnikiem św. Mikołaja dostarczyły turystom dużo radości. Spacer zakończył się ogrzaniem się przy ognisku i pieczeniem kiełbasek. Cieszymy się, że mogliśmy być razem oraz miło i aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie.

 

rajdrajd2rajd8rajd9