prus 3prus 1

 

 

 

 

 1 grudnia gościliśmy w murach naszej szkoły Marcina Prusa. Rzadko mamy okazję spotkać zawodników, którzy w swojej dyscyplinie osiągnęli tak wiele. Pan Marcin to były reprezentant Polski w siatkówce oraz wielokrotny mistrz Polski. Z reprezentacją Juniorów zdobył mistrzostwo Europy i Świata, ma na swoim koncie również medal MVP (Mistrzostwa Świata Juniorów 1997r.) Okres gry w zawodową siatkówkę nasz gość ma już za sobą, teraz sprawdza się w roli trenera mentalnego. Jest autorem dwóch książek (dwa egzemplarze podarował naszej szkole). Spotkanie odbyło się w ramach realizacji Kampanii Społecznej pn. Mistrzem Być! Mental.Po bardzo interesującym wykładzie nasz mistrz poprowadził dla wybranej grupy uczniów trening siatkarski. Był także czas na wspólne zdjęcia i autografy. Spotkanie bardzo podobało się zarówno uczniom jak i nauczycielom. Mamy nadzieję na kolejną wizytę w przyszłym roku, ponieważ nie wszyscy uczniowie mogli być obecni na spotkaniu z mistrzem.