2IMG 20210922 1241352 września w Parku Kultury i Wypoczynku odbyły się drużynowe biegi przełajowe. Po ponad półtorarocznej przerwie, Słupska Olimpiada Młodzieży wznowiła swoją działalność. Pogoda tego dnia dopisała młodym lekkoatletom. Zawodniczki i zawodnicy biegali na dystansie 1000m. Po tak długiej przerwie uczniowie byli nieco stremowani. Jednak po wystrzale startera, myśli zajęte były już tylko biegiem i zdrową rywalizacją. Wracamy zadowoleni, dotlenieni  i trochę zmęczeni ( jak to po biegu). Najważniejsze, że wszyscy dobiegli do mety. Najlepsze wyniki w swoich kategoriach uzyskali: Kacper Taczała ( 6 miejsce) i Patryk Wauter ( 10 miejsce). Dodam, że w każdym biegu, brało udział około 60 zawodników. Dziewiątkę w zawodach reprezentowali: Maja Grębowicz, Kinga Grochowska, Patrycja Pierzchało, Ewa Ponczowska, Zuzanna Ptaszowska, Alicja Wasilewska, Laura Kohnert, Oliwia OsiepiukAriana Raczyńska, Martyna Wauter, Łukasz Strzelecki, Daniel Sekulski, Patryk WauterTomaszPuchalski, Maksymilian Gross, Kacper Taczała. Opiekunem dziewcząt była pani Angelika Kujawska- Kożuchowska, a chłopców pan Artur Bojkowski. Brawo My.