IMG 20211001 124455 min1 października 2021 r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej pod hasłem:,,Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!" Akcja miła na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogli również w tym dniu popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia. Od 27-30.09.2021. Przypominaliśmy sobie tabliczkę mnożenia - w domu i w szkole. Dziś uczniowie wybierali los z 5 przypadkami mnożenia.
Za podanie wszystkich poprawnych odpowiedzi, zdobywali tytuł: Eksperta Tabliczki Mnożenia (z ang. MT EXPERT) i słodki upomionek w postaci cukierka.
Anna Piechowska