187314538 936164513833835 4518018465315466925 nTo się okaże! Od miesięcy Ariana Raczyńska, Jarosław Wichliński i Stanisław Wójtowicz  przygotowywali się do Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji. Pomimo       trudnych z powodu pandemii warunków, gdzie spotkania z  kmdr ppor. rez. dr Dariuszem Kloskowskim odbywały się on-line, dzielni uczniowie nie poddali się. Umiejętności poruszania się na mapie morskiej oraz prowadzenia dziennika pokładowego doskonalili również w szkole pod okiem Anny Butryn. W środę 19 maja wiedza trójki „nawigatorów” z naszej Szkoły poddana została sprawdzianowi. Przystąpili oni do II finałowego etapu Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji. Emocji sięgały zenitu, ale atmosfera podczas konkursu pozwoliła na odprężenie i pracę w skupieniu. Z niecierpliwością czekamy na wyniki życząc całej trójce tytułu laureata.   

                                                                                                                                              Anna Butryn

Galeria tutaj