IMG_20201106_105313.jpg 6 listopada 2020r. w kl.1a Szkoły Podstawowej nr 9 w   Słupsku odbyła się lekcja, której tematem była kradzież.   Związana była z zapobieganiem negatywnych zachowań   wśród uczniów. Uczniowie potrafili wskazać, czym jest   powyższe zjawisko. Świetnie wskazywali na związane z tym   pojęcia. Potrafili nazwać uczucia osoby pozbawionej swojej   własności. Umieli je pokazać w odegranych scenkach, w   których jedna z osób miała za zadanie odegrać osobę   okradzioną, a druga z osób pełnić rolę pocieszyciela. Na     koniec każdy omawiał swoje doznania i odczucia. W lekcji  uczestniczyła wychowawczyni Dorota Pawelczyk, n-l   wspomagający Ewa Tyborczyk, a poprowadziła Iwona   Kowanda, pedagog szkoły.

Iwona Kowanda