20201008 090755Uczniowie o wychowawcy
Z okazji minionego Światowego Dnia Nauczyciela i zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, klasa 7b na godzinie wychowawczej zapoznała się z historią DEN. Następnie uczniowie otrzymali do wypełnienia dwie karty pracy - ankiety ewaluacyjne, które miały posłużyć jako informacja zwrotna dla wychowawcy o tym, co uczniowie lubią w naszej relacji, w naszej klasie, na lekcjach, a czego nie lubią. Co im się podoba, a w czym dostrzegają potrzebę zmiany. Karty pracy autorstwa Mateusza Łyska i Magdaleny Budy okazały się pomocnym narzędziem w budowaniu relacji. Konstruktywna krytyka sprawiła, że wezmę pod uwagę kilka merytorycznych opinii uczniów, natomiast pochwały zdecydowanie dodały skrzydeł i nastroiły motywująco do dalszej współpracy. Dziękuję Wam, 7b!
Agnieszka Cegłowska-Lepszy
Galeria tutaj