Schowek04 zmDzisiaj zapraszam wszystkich uczniów naszej Szkoły na spektakle teatralne przygotowane w ramach Internetowego Teatru Telewizji Polskiej dla Szkół. iTeatr dla Szkół to autorski projekt, który Telewizja Polska S.A. realizuje od 2012 roku. Z powodu pandemii koronawirusa wszystkie przedstawienia można obejrzeć o dowolnej porze dnia i w dowolnym dniu. Wystarczy tylko włączyć komputer i skopiować link:

Tam właśnie znajdziemy aż osiem spektakli dla dzieci i młodzieży. Wszystkie są bardzo ciekawe, ale wybór należy do Was. Zatem zapraszam na przedstawienia teatralne: „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, „Psiakość”, „Baśń o trzech konikach”, „Pchła Szachrajka”, „Bajki robotów”, „Zostań przyjacielem”, „Krawiec Niteczka”, „Krzyżacy”. Dzisiaj mamy niecodzienną możliwość uczestniczenia w wyjątkowych spektaklach teatralnych bez wychodzenia z domu i za darmo. Zapraszam wszystkich chętnych na teatralną ucztę.

Grażyna Meger