Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że od 25 maja 2020r. szkoła umożliwi uczniom klas 8 udział

w konsultacjach z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne, w szczególności

z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty i miarę potrzeb z innych przedmiotów, oraz możliwość korzystania z biblioteki.

Od 01 czerwca 2020r.  szkoła umożliwi uczniom pozostałych klas udział w konsultacjach

z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne oraz możliwość korzystania z biblioteki.

Proszę o zapoznanie się z Procedurami organizacji konsultacji dla uczniów w Szkole Podstawowej nr 9 w Słupsku w czasie ograniczenia funkcjonowania jednostek  systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 - dostępnymi na stronie ww.sp9.slupsk.pl .

Proszę w miarę możliwości  o wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie do momentu pierwszego dnia pobytu na konsultacjach w szkole zgłoszonego dziecka - załącznika

nr 1 i załącznika nr 2.
Oświadczenia zawarte w załączniku nr 1 i załączniku nr 2 będą także dostępne i możliwe do wypełnienia w pierwszym dniu pobytu zgłoszonego na konsultacje  dziecka –

w szkole.

Konsultacje odbywać się będą zgodnie z potrzebami uczniów według ustalonego harmonogramu.

Jednocześnie informuję wszystkich rodziców, że realizacja podstawy programowej dla uczniów będzie odbywała się nadal w formie zdalnej, na dotychczasowych zasadach ustalonych w danej klasie.

Wszelkie  informacje dotyczące szczegółowej organizacji konsultacji od 25 maja 2020 r. otrzymacie również Państwo od nauczycieli przedmiotów poprzez e-dziennik lub alternatywnymi kanałami informacyjnymi. Bardzo proszę o przemyślane decyzje, bo zdrowie i bezpieczeństwo dzieci są dla nas wszystkich najwyższym priorytetem.

Z poważaniem – Paweł Dajer – dyrektor szkoły

Procedury konsultacji dla uczniów                    pdf

Załącznik nr 1    pdf

Załącznik nr 2    pdf