4Jak co tydzień uczniowie klasy 6a spotkali się z wychowawczynią na skypie. Ciągłe siedzenie w domach, spędzanie czasu przeważnie z rodziną, brak spotkań z kolegami i koleżankami, to wszystko powoduje, że tęsknimy za sobą. Niby tylko 1,5 miesiąca bez szkoły – w wakacje dłuższy czas jesteśmy po za szkołą – ale to, że nie możemy pograć w piłkę, pochodzić po sklepach, spotkać się na lody, w parku, czy na placu zabaw – to już inna sprawa. Teraz za tym tęsknimy. Dlatego dobrą odskocznią są spotkania w sieci, można porozmawiać o minionych dniach, o tym, co nam się przytrafiło lub o lekcjach. Wiele spraw można wyjaśnić, o wiele spytać. Dzień 8 maja jest też Światowym Dniem Bibliotek i Bibliotekarzy. Była okazja porozmawiać o ulubionej książce lub o tym, co aktualnie czytamy. Niespodziankę zrobił nam p. Jacek Bochenek, który dołączył do spotkania. Złożyliśmy mu życzenia z okazji Jego święta i pokazaliśmy nasze ulubione książki!  Do zobaczenia za tydzień!

Anna Butryn