DSCF408515 stycznia podsumowaliśmy zbiórkę pieniędzy przeprowadzoną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sumie zebraliśmy 459 zł 48 gr. W tym roku jedną z atrakcji, a jednocześnie formą pomocy była możliwość zakupu darów serca naszych uczniów: zabawek, maskotek. Celem 27. Finału było pozyskanie środków ,,dla dzieci małych i bez focha- na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych’’. Są to placówki z oddziałami II i III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać. Przedstawiciele SU składają serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom i nauczycielom za hojność i dobre serce.

Pomaganie jest dziecinnie proste!

Dorota Pietrzak