IMG 592617 listopada uczniowie klasy 2, 3 i 6 z naszej Szkoły uczestniczyli w kolejnym rajdzie organizowanym przez Klub Turystyki Pieszej „Mikołajek”. Tym raz był to XXXIII  Rajd Nocny. Trasa naszej wędrówki przebiegała szlakami Parku Południowego. Zakończyliśmy ją w Parku im. J.Trendla, gdzie przy ognisku mogliśmy się ogrzać i upiec kiełbaski. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe znaczki, a także mogli wziąć udział w konkursie „Świetlik” na najbardziej świecące ubranie. Gratulujemy Tomkowi Puchalskiemu z klasy 2, który zajął w tym konkursie II miejsce. Dziękujemy też rodzicom, którzy czynnie towarzyszyli nam w wędrówce i powrocie do domu.

Opiekunami były: p. Małgorzta Somionka, p. Ewa Nowicka, p. Iwona Maciaszek i p. Beata Grądzka.