20180928 090632Wrzesień to miesiąc, w którym na naszym nowym boisku szkolnym rozegrano Turniej Piłki Nożnej Drużyn Mieszanych. Zawody zostały zorganizowane z okazji 100-lecia Niepodległości Państwa Polskiego. W rywalizacji wzięły udział wszystkie klasowe zespoły składające się z grających chłopców i dziewcząt. Drużyny podzielono na cztery grupy, w których po rozegraniu spotkań ustalono ostateczną klasyfikację klas:

Grupa I: 8b, 8a, 7b, 7a

Grupa II: 6a, 5b, 5a

Grupa III: 4a, 4b, 3a

Grupa IV: 2a, 1a

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz kibicom biorącym udział w rozgrywkach. Dziękujemy także wychowawcom klas, którzy zmobilizowali swoich uczniów do sportowego współzawodnictwa. Zawody przeprowadzili p. Artur Bojkowski i p. Zbigniew Stec, przy współpracy organizacyjnej p. Beaty Grądzkiej.

Zbigniew Stec