016 i 7 czerwca uczniowie klasy 5a i 6a pod opieką wychowawców: p. Anny Butryn i p. Beaty Grądzkiej oraz p. Doroty Pietrzak, przebywali na dwudniowym biwaku w Jarosławcu. Pierwszy dzięń, przy upalnej pogodzie, spędzili na plaży, gdzie pod okiem swoich opiekunów mogli pochlapać się w morzu, poopalać, a także  pograć w piłkę i badmintona. Niektórzy nawet dali zakopać się w piasku. Wieczorem było ognisko z kiełbaskami, a po nim gra terenowa. Uczniowie podzieleni na 9 grup musieli wykonywać różne zadania. Były to m.in.: zwariowana gąsienica, obozowa gimnastyka, tajemniczy szyfr i inne. Wszystkie grupy wykonywały kolejne zadania z dużym zaangażowaniem, ale zwyciężyła ta, której udało się wykonać zadania najszybciej. Podczas biwaku był też czas na spacery, lody, zakup pamiątek, gry na automatach i klasową integrację. Mimo, że drugiego dnia popadał deszcz, wszyscy wrócili zdrowi i zadowaleni.