016 i 7 czerwca uczniowie klasy 5a i 6a pod opieką wychowawców: p. Anny Butryn i p. Beaty Grądzkiej oraz p. Doroty Pietrzak, przebywali na dwudniowym biwaku w Jarosławcu. Pierwszy dzięń, przy upalnej pogodzie, spędzili na plaży, gdzie pod okiem swoich opiekunów mogli pochlapać się w morzu, poopalać, a także  pograć w piłkę i badmintona. Niektórzy nawet dali zakopać się w piasku. Wieczorem było ognisko z kiełbaskami, a po nim gra terenowa. Uczniowie podzieleni na 9 grup musieli wykonywać różne zadania. Były to m.in.: zwariowana gąsienica, obozowa gimnastyka, tajemniczy szyfr i inne. Wszystkie grupy wykonywały kolejne zadania z dużym zaangażowaniem, ale zwyciężyła ta, której udało się wykonać zadania najszybciej. Podczas biwaku był też czas na spacery, lody, zakup pamiątek, gry na automatach i klasową integrację. Mimo, że drugiego dnia popadał deszcz, wszyscy wrócili zdrowi i zadowaleni.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266