DSCN9994 800x600Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 tradycyjnie rozpoczęło się częścią oficjalną – zostały wręczone nagrody książkowe dla najlepszych uczniów, a także nagrodzono dzieci, które brały udział w różnorodnych konkursach międzyszkolnych. Rada Rodziców wręczyła nagrody i szarfy dla:  króla dobrych manier, mistrza frekwencji, przyjaciela przyrody i artystki roku. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna zaprezentowana przez uczniów klasy III A pod kierunkiem wychowawczyni p. Katarzyny Kiersnowskiej. Uczniowie przedstawili wakacyjne piosenki i wiersze. Udzielili rad, jak zachować się bezpiecznie podczas wakacji. Oprawą muzyczną zajął się p. Jacek Bochenek, a część oficjalną poprowadziła p. Brygida Skolarus.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.

Katarzyna Kiersnowska